Fiberoskopy to aparaty służące do oglądania trudno dostępnych miejsc. Fiberoskop zbudowany jest z półsztywnego kabla światłowodowego (obrazowodu) oraz źródła światła. Najczęściej końcówka fiberoskopu daje możliwość kontrolowanej artykulacji w wielu płaszczyznach, co pozwala na skierowanie fiberoskopu w pożądanym kierunku i jest bardzo przydatne ...
Fiberoskopy to aparaty służące do oglądania trudno dostępnych miejsc. Fiberoskop zbudowany jest z półsztywnego kabla światłowodowego (obrazowodu) oraz źródła światła. Najczęściej końcówka fiberoskopu daje możliwość kontrolowanej artykulacji w wielu płaszczyznach, co pozwala na skierowanie fiberoskopu w pożądanym kierunku i jest bardzo przydatne przy prowadzaniu/ manipulowaniu narzędziami. Oprócz popularnych i uniwersalnych fiberoskopów znajdą tutaj Państwo również wideo endoskopy takie jak gastroskop , kolonoskop , laryngoskop.

Endoskopy giętkie oraz fiberoskopy :

Więcej

Endoskopy giętkie Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • laryngoskopy
  Endoskopy giętkie laryngologiczne do badań zmian gardła, nosa i krtani. Nowoczesna metoda badania wymaga nowoczesnych narzędzi.Badanie niezwykle pomocne w diagnostyce zarówno zmian zapalnych jak i nowotworowych w obrębie krtani, gardła dolnego, nosa i przestrzeni pozanosowych.Używany do diagnostyki giętki nasofaryngoskop dzięki nowoczesnemu systemowi soczewek gwarantuje doskonałą widoczność i jasność badanych obszarów. Jest niezwykle funkcjonalny i elastyczny, o grubosci od 2,8mm do 3.4 mm, co znacznie podwyższa komfort badania pacjenta. Końcówka endoskopu jest ruchoma i porusza się w dwie strony w zakresie 130 stopni. Za pomocą światłowodu endoskop połączony jest ze źródłem światła o zaawansowanej technologii LED. W ofercie również modele z 2mm kanałem roboczym jak również wideo laryngoskopy z doskonałymi chipami ccd.
 • Gastroskopy
  Gastroskopy
 • Kolonoskopy
  Kolonoskopy
 • bronchoskop
  bronchoskop
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów