Endoskopy medyczne sztywne dostępne są w różnych wersjach i rozmiarach. Dostepne średnice od 2.0mm do 10mm. Kazdy model posiada gwarancje minimum 12miesiecy(niektóre 24mc). Szczegóły gwarancji podano w opisie każdego modelu. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne endoskopów Optilus będą realizowane w firmowym serwisie , natomiast optyki firmy Emos ...

Endoskopy medyczne sztywne dostępne są w różnych wersjach i rozmiarach. Dostepne średnice od 2.0mm do 10mm. Kazdy model posiada gwarancje minimum 12miesiecy(niektóre 24mc). Szczegóły gwarancji podano w opisie każdego modelu. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne endoskopów Optilus będą realizowane w firmowym serwisie , natomiast optyki firmy Emos technology oraz LUT gmbh będą serwisowane u producenta w Niemczech. Oferta optyk endoskopowych jest bardzo obszerna. Znajda tu Panstwo endoskopy z serii ekonomicznej oraz high end. W zaleznosci od potrzeb zakupia tu Panstwo praktycznie kazdy rodzaj optyki sztywnej: Artroskop , cystoskop , histeroskop , laryngoskop , laparoskop i wiele innych. Każdy endoskop sprzedawany jest z kompletem adapterów do światłowodów różnych firm. Do kazdego modelu dodajemy stylowe pudełeczko z logo firmy, instrukcje w jezyku polskim, gwarancje. Wszystkie endoskopy nowe posiadaja CE oraz zgodnie z przepisami dokonano powiadomienia urzędu rejestarcji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i biobójczych. Przyjmujemy stare i wycofane optyki w rozliczeniu. Rabaty do 20%. Dostępne marki: Optilus , Emos Technlogy , Lut gmbh Autoklawowalnosc optyk endoskopowych zostala podana w opisie każdego endoskopu. Kazda podkategoria: artroskop , cystoskop , histeroskop, laparoskop , laryngoskop posiadają swoje własne opisy uwzględniające specyfikacje każdego typu endoskopu.

Endoskopy medyczne

Więcej

Endoskopy sztywne nowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Artroskopy
  Artroskop – to sztywne urządzenie medyczne, będące odmianą endoskopu, służące do wziernikowania stawu, podczas procedury diagnostycznej zwanej artroskopią.Artroskop ma kształt cienkiej, sztywnej stalowej rurki, która zostaje wprowadzana do jamy stawu, po uprzednim nacięciu skóry. Sam endoskop zbudowany jest ze światłowodu, który z jednej strony jest źródłem światła oraz z soczewek waleczkowych (tak zwany system Hopkins II ) które służą do przekazywania obrazu z wnętrza stawu i jest nazywany optyką artroskopu. Obraz jest następnie rzutowany na kolorowy monitor, który cechuje się dużą rozdzielczością. Układy optyczne umożliwiają obserwację stawu na wprost (optyka 0° lub pod kątem – tak zwana optyka kątowa, liczba stopni określa możliwości urządzenia do bocznej obserwacji, w stosunku do osi urządzenia). Artroskop zawiera także specjalną kaniulę (płaszcz), która umożliwia dostawowe podanie płynu oraz późniejsze jego odessanie. Obecnie stosowane artroskopy umożliwiają nie tylko wizualizację wnętrza stawu, ale także przeprowadzenie zabiegów wewnątrzstawowych, do czego konieczny jest będący na wyposażeniu chirurgiczny shaver oraz różne trokary. Sprzedawane optyki artroskopowe o średnicy 4 mm to optyki hd w pełni kompatybilne z systemem high definition. Wszystkie optyki 4mm są optykami szerokokątnymi o polu widzenia 110º. Wszystkie optyki sa autoklawowalne i posiadaja 12 miesieczna gwarancje. Artroskopy 0 oraz 30º posiadaja lutowane okna szafirowe lutem srebrnym. Daje to wyjątkowa odpornosc na osady oraz rozszczelnienie artroskopu. Dlaczego mamy tak niskie ceny? Odpowiedź jest w sumie prosta. Firme tworzą tylko profesjonalisci. Kazdy pracownik zna sie na serwisowaniu (oprócz księgowej), zna potencjalne problemy ktore moga wystapic w trakcie użytkowania artroskopow. To my dobieramy elementy z których producent składa nasze endskopy. Dzieki temu mamy pewnosc wysokiej jakosci oraz niskiej ceny.

  Artroskopy :

 • Cystoskopy
  Cystoskop – wziernik, który służy do przeprowadzenia badania zwanego cystoskopią, polegającego na bezpośrednim wprowadzeniu endoskopu przez cewkę moczową do pęcherza moczowego.Cystoskop jest metalową rurką w ktorej znajduje sie wiązka światłowodów oraz układ optyczny, który umożliwia wzrokową ocenę śluzówki pęcherza moczowego. Dodatkowo zaopatrzony jest w oprzyrządowanie umożliwiające pobieranie materiałów do badań, przepłukanie pęcherza lub odessanie jego zawartości (płaszcz wraz z mostkiem)Wszystkie cystoskopy sprzedawane w sklepie posiadają minimum 12 miesięcy. Wszystkie cystoskopy sprzedawanych w sklepie są autoklawowalne bez limitu w czasie trwania gwarancji. W przypadku innych problemów z optyka (stłuczona optyka) nasz serwis jest do Państwa usług.

  Cystoskopy :

 • Histeroskopy
  Histeroskopy medyczne
 • Laryngoskopy otoskopy
  Laryngoskop – inaczej wziernik (endoskop) krtaniowy, to instrument umożliwiający dokładne obejrzenie krtani w celach diagnostycznych oraz w celu założenia rurki intubacyjnej. Laryngoskop składa się z wziernika w którym znajduje sie optyka oraz światłowody. Laryngoskopy różnia sie od innych endoskopów ustawieniem portu światłowodowego- jest po stronie objektywu.
 • Laparoskopy
  Laparoskop - W skład zestawu służącego do laparoskopii wchodzą: trokary (narzędzia umożliwiające wprowadzenie instrumentarium), insuflator co2, tor wizyjny, popularnie nazywany laparoskopem, diatermia i narzędzia służące do wykonania zabiegu metodą laparoskopową. W skład toru wizyjnego wchodzą: procesor wideo, źródło światła, monitor, głowica, czasem zwana kamerą oraz światłowód i endoskop (laparoskop). Głowicę i światłowód może zastąpić wideolaparoskop.
 • endoskopy weterynaryjne
  W tej kategorii znajdą Państwo endoskopy sztywne najbardziej odpowiadające lekarzom weterynarii, Naturalnie w innych kategoriach znajdą Państwo endoskopy które również mogą być użyte w leczeniu zwierząt. Wszystkie ceny zawierają 8% vat
 • endoskopy do discektomi
  Discektomia lędźwiowa:Discektomia lędźwiowa jest jedną z najczęściej wykonywanych opercaji w chirurgii kręgosłupa. Discektomia oznacza wycięcie krążka międzykręgowego.Najczęstszym wskazaniem do wykonania discektomii lędźwiowej jest ból promieniujący do nogi spowodowany wysuniętym fragmentem dysku powodującym ucisk na korzeń nerwowy. Aby zdiagnozować przyczynę bólu konieczne jest wykonanie badań obrazowych - rezonansu magnetycznego (MRI). Discektomię można wykonać wyłącznie w przypadku zgodnej korelacji między objawami klinicznymi a obrazem badań neuroobrazowych, w przypadku braku poprawy po leczeniu zachowawczym, farmakologicznym i rehabilitacji.Mikrodiscektomia w zależności od obrazu radiologicznego oraz warunków anatomicznych wykonywana jest z wykorzystaniem mikroskopu operacyjnego lub systemu endoskopowego.
 • Sinuskopy
 • PCNL
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji